Zakázková výroba

Naší specializací je zakázková výroba. Všichni nosíme v hlavě nějaký skvělý nápad, toužíme po nějakém speciálním kostýmu na LARP, ale říkáme si, že vyrobit ho bude hrozně nesmírně těžký a náročný úkol. Konečně je tady řešení – profesionální výrobky od Rekvizitárny G&D!

Bez fantazie je lidský život chudý. Naneštěstí v dnešní době lidstvo fantazie opouští, neboť jsme k ní mnohdy slepí. Naším úsilím však voláme fantazii zpět. Probuďte Vaši fantazii jako mnozí před Vámi! Čekáme na Vaše výzvy! Každý, kdo nám pošle nějaký nápad, osloví fantazii a o krůček oddálí její úplný odchod. Žít bez fantazie je jako žít bez citů. A co je člověk bez citů? Pouhý robot?! Věříme, že takoví nejsme! Pomozte nám zachránit úpadek lidství a navrátit fantazii do lidských srdcí…

Vývoj a testování

K tomu, abychom byli schopni realizovat víc a víc vašich nápadů, musíme „jít s dobou“ a nejen se učit novým technologiím, ale také vyvíjet nové věci a způsoby. K tomu nám slouží náš vývoj. Nové nápady promýšlíme z mnoha směrů a pohledů. To nám dává značný nadhled při řešení složitějších požadavků. Před tím, než nový výrobek uvolníme na trh, podrobíme ho mnoha testům, abychom se ujistili, že výrobek skutečně splňuje nejen potřebné parametry funkčnosti, ale především bezpečnosti.

 

Výroba – popis možností

Pro realizaci Vašich nápadů využíváme různé technologie (historické i moderní) a různé materiály (přírodní i umělé). Mezi naše nejvyužívanější materiály patří dřevo, kov, plasty a kůže.